About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Aenean vulputate nisl arcu, non consequat risus vulputate sed. Nulla eu sapien condimentum nisi aliquet sodales non et diam. Duis blandit nunc semper rutrum congue. Phasellus sed lacus ut odio vehicula varius. Etiam iaculis feugiat tortor ac ornare.

Stay connected

Fbrainx Productions

8 yılı aşkın süredir, tasarım, fotoğraf, video, animasyon alanlarında serbest ve kollektif çalışmalar yürütmekte olan Faruk BAL’ın girişimi olan Fbrainx Productions, video üretiminde yeni trendleri takip eden, güncel prodüksiyon modellerini işlerine yansıtarak reklam ve müzik endüstrilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bir video prodüksiyon kolektifidir.

Hizmetlerimiz tüm video prodüksiyon işlerini kapsamaktadır. İntro, Outro, Tanıtım, Reklam Videoları, Sosyal Medya video ve Özel Günlere özel video çalışmalarıdır.

Aklınıza takılanlar için bizimle iletişime geçin. Mail üzerinden iletişim kurarken konu kısmına sorunuzu satış, alış, genel sorunlar şeklinde 3 kategoriden sizin sorununuz hangisini kapsıyorsa onu yazarsanız daha kısa sürede sorununuz çözüme kavuşacaktır.

Mail: fbrainx@gmail.com

Twitter: https://twitter.com/fbrainxcom

İnstagram: https://www.instagram.com/fbrainx/

NOT: Sipariş verdikten sonra formu doldurmayı unutmayınız! – Sipariş Formu